Перейти до вмісту

Дані про споживання комунальних ресурсів (електроенергія, теплова енергія, природний газ, тверде паливо, холодна та гаряча вода) комунальними підприємствами, установами (закладами) та організаціями

Набір містить інформацію про споживання комунальних ресурсів закладами освіти міста, підпорядкованими Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Зокрема дані про заклади, постачальників, види послуг, показники лічильників, дати їх фіксації та інше.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Крушельницький Віталій Оестович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 5, 2021, 14:02 (EEST)
Створено Червень 9, 2020, 14:11 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.11.2017р.N 2210-VIII ( 2210-19)"
Ідентифікаційний номер набору даних 987bd96c-44ef-4824-8da5-e1febc8e7fb4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).