Перейти до вмісту

Довідник банків України

Довідник банків містить інформацію на поточну дату про банки, які мають банківську ліцензію, про банки, які ліквідуються та про банки, ліквідація яких завершена та здійснюється виключення відомостей про них з Державного реєстру банків (typ=0), та їх відокремлених підрозділів (можливі значення для типу підрозділу 1 (філія) / 2 (відділення) / 3 (представництво на території України) / 5 (філія за межами України) / 6 (представництво за межами України). Інформація про ліквідовані банки у ньому відсутня. Довідник банків не є Державним реєстром банків, дані у ньому подані для інформаційних цілей.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Костюк Віталій Анатолійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 23, 2019, 10:41 (EET)
Створено Жовтень 2, 2018, 15:03 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 962846a2-4c2e-4483-84da-f024e3be6435
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).