Не оновлений

Інформація поширюється в наборі даних “Індикатори фінансової стійкості (Financial Soundness Indicators)” на сторінці МВФ з доступу до макроекономічних і фінансових даних у мережі Інтернет за посиланням https://data.imf.org/?sk=51B096FA-2CD2-40C2-8D09-0699CC1764DA. Набір даних з інформацією про індикатори фінансової стійкості включає таблиці даних та метаданих. Таблиці даних містять інформацію: (1) про основні індикатори фінансової стійкості депозитних корпорацій (банків) щодо достатності капіталу, якості активів, прибутку та рентабельності, ліквідності, чутливості до ринкового ризику і додаткові індикатори фінансової стійкості депозитних корпорацій, а також звіти з показниками для їх складання; (2) про додаткові індикатори фінансової стійкості інших фінансових корпорацій (учасників ринку небанківських фінансових послуг), а також звіти з показниками для їх складання. Таблиці метаданих містять опис методологічних аспектів складання індикаторів фінансової стійкості, інформацію про структуру сектору депозитних корпорацій та сектору інших фінансових корпорацій.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Заєць Марина Володимирівна; Колеснік Яна Валеріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 30, 2023, 15:48 (EET)
Створено Серпень 10, 2021, 16:53 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про Національний банк України", Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 960b043e-d27d-4afb-842b-80c2c1c658ae
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).