Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

Інформація про організаційну структуру Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Явтушенко Олександр Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 17, 2019, 11:24 (EEST)
Створено Жовтень 10, 2018, 15:40 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації пункт 1 частини першої статті 15 Закону України „Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року № 2939-VI із змінами і доповненнями; підпункт 48 пункту 4 Положення про Головне управління ДФС в Івано-Франківській області, затвердженого наказом ДФС від 27.03.2017 № 202 „Про затвердження у новій редакції положень про податкові територіальні органи ДФС”; для забезпечення діяльності ГУ ДФС в Івано-Франківській області
Ідентифікаційний номер набору даних 95be5c21-79a8-40a2-95d0-ab966199c016
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).