Перейти до вмісту

Відомості про транспортні засоби, які обслуговують пасажирські автобусні маршрути перевезень ( кількість транспортних засобів на кожному маршруті, марка, модель, державний номер, пасажиромісткість)

відомості про транспортні засоби, які обслуговують пасажирські автобусні маршрути перевезень ( кількість транспортних засобів на кожному маршруті, марка, модель, державний номер, пасажиромісткість)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сікалюк Сергій Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 26, 2019, 08:49 (EEST)
Створено Серпень 19, 2019, 11:37 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України №835 від 12.10.2019 року
Ідентифікаційний номер набору даних 92781d26-2c40-43da-9868-9f86dde0d1da
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).