Перейти до вмісту

Фінансова звітність Центру "Світанок" за 2019 рік

Набір містить баланс, звіт про фінансові результати, ззвіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал Центру "Світанок" за 2019 рік.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ястремська Марія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 23, 2019, 09:56 (EEST)
Створено Вересень 18, 2019, 08:23 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Національне Положення (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 "Подання фінансової звітності", Наказ Міністерства фінансів України № 307 від 28.08.2017 р.
Ідентифікаційний номер набору даних 919f8b4f-e59a-4f56-bd29-d73dd766c793
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).