Не оновлений

Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону «Про очищення влади», що містить ПІБ, місце роботи, посаду на час застосування положень ЗУ «Про очищення влади», час, протягом якого на особу поширюється заборона

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кравченко Ірина Валеріївна
Востаннє оновлено Липень 4, 2023, 09:55 (EEST)
Створено Серпень 14, 2018, 11:56 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ від 28.03.2016 року № 897/5 "Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України"
Ідентифікаційний номер набору даних 8faa71c1-3a54-45e8-8f6e-06c92b1ff8bc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).