Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів оренди та об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Сєвєродонецька Луганської області, що знаходяться на балансі Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради та передані в оренду

Перелік укладених договорів оренди та об’єктів комунальної власності, що знаходяться на балансі Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради та передані в оренду.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Тараканова Анастасія Сергіївна
Востаннє оновлено Жовтень 22, 2019, 14:29 (EEST)
Створено Жовтень 2, 2018, 16:15 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 8ef999c7-bc89-4b8d-8d33-6673845452dc
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).