Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Комунального некомерційного медичного підприємства "Міська дитяча стоматологічна поліклініка"

Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Чередничок Олена Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 9, 2019, 20:28 (EEST)
Створено Червень 5, 2019, 22:19 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеві державні адміністрації”, Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5
Ідентифікаційний номер набору даних 8e599efc-304b-496e-b756-e2bebb059d16
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).