Не оновлений

Набір містить баланс на 31 грудня 2020 року та звіт про фінансові результати за 2020 рік Комунального некомерційного підприємства “Міська стоматологічна поліклініка № 1” Харківської міської ради

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Євтушенко Ірина Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 21, 2021, 10:02 (EEST)
Створено Квітень 21, 2021, 09:58 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 25 “Спрощена фінансова звітність”
Ідентифікаційний номер набору даних 8e4eff04-c142-43df-aad0-11306a2ced40
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).