Містить інформацію про: - технічні регламенти; - акт законодавства Європейського Союзу, інших економічних об’єднань або інших держав чи відповідних частин такого акту законодавства; - нормативно-правовий акт, яким затверджено технічний регламент (із змінами та доповненнями)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Папуша Роман Григорович
Востаннє оновлено Липень 15, 2021, 15:05 (EEST)
Створено Серпень 29, 2018, 11:34 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Код ЄДРПОУ 37508596
Код КОАТУУ 8036100000
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/124-19)
Ідентифікаційний номер набору даних 8ddc7690-f23d-4ecd-98cb-a164842afdf7
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).