Перейти до вмісту

Дані про надходження звернень на гарячі лінії, у аварійно-диспетчерські служби, телефонні центри виконкому Криворізької міської ради

Дані про надходження звернень на гарячі лінії, у аварійно-диспетчерські служби, телефонні центри

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Чорний Віктор Анатолійович, Зеленська Людмила Іванівна , Карий Іван Олександрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 5, 2021, 14:33 (EET)
Створено Червень 20, 2019, 13:36 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації», Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 8c6bcb69-7277-4c25-9035-23fca627f08c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).