Перейти до вмісту

Фінансова звітність КСП "Інженерні мережі"

Набір містить дані про фінансову звітність комунального спеціалізованого підприємства "Інженерні мережі" (баланс (звіт про фінансовий стан), звіт про фінансові результати (сукупний дохід) (.XML-документи, сформовані відповідно до форм електронних документів ДФС та .XLS документи, в назвах ресурсу F-номер форми звіту, Q-квартал року)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потаніна Ольга Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 14, 2020, 08:27 (EEST)
Створено Листопад 6, 2018, 14:23 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації На підставі ст. 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2015 № 835 та розпорядження Харківского міского голови "Щодо забезпечення доступу до публічної інформації у формі відкритих даних у Харківській міській раді та її виконавчих органах" від 24.06.2019 №88
Ідентифікаційний номер набору даних 8c5ff86b-bd26-4734-87bd-a861029917db
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).