Перейти до вмісту

Надходження і використання благодійної допомоги в закладах охорони здоров*я м. Рівне

Інформація про надання невідкладної (ургентної) допомоги жителям м.Рівного та надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень в закладах охорони здоров*я міста

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Опанасик Валентина Данилівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 27, 2020, 12:56 (EEST)
Створено Вересень 30, 2019, 12:53 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації" (ст.10.), Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 8c3ac38f-8d4b-4468-a34c-4b2eb974175f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).