Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону розпорядником інформації

Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради. У тому числі їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно-правові акти, посилання на документи, оприлюднені в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Червак Ірина Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 2, 2021, 22:03 (EEST)
Створено Лютий 12, 2019, 08:46 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015, Закон України “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”, Рішення Івано-Франківської міської ради "Про затвердження нової редакції Положення про Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради" від 31.07.2018р. № 247-21
Ідентифікаційний номер набору даних 8c2c7c74-a5e2-4116-99c7-7005e4084947
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).