Перейти до вмісту

Нормативи, що затверджуються розпорядником інформації та рішеннями міської ради та її виконавчого комітету

Набір містить перелік нормативів, що затверджуються та підлягають оприлюдненню відповідно до закону Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради. У тому числі їх ідентифікатори, назви, строки дії, нормативно-правові акти, посилання на документ, оприлюднений в мережі Інтернет.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Федорів Ілона Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 15, 2019, 10:21 (EEST)
Створено Лютий 12, 2019, 08:46 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних 8c2c7c74-a5e2-4116-99c7-7005e4084947
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).