БАЛАНС ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2д) Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма N 4-1д) Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма N 4-3д) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма N 7д) (загальний фонд) Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма N 7д) (спец.фонд)

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Бабич Вадим
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 24, 2022, 10:39 (EET)
Створено Лютий 11, 2019, 18:10 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації На виконання постанови Кабінету Міністрів України №835 від 21 жовтня 2015 року
Ідентифікаційний номер набору даних 8a502a0c-7ef1-452c-beaa-2b04bb9fe570
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).