Перейти до вмісту

Кошторис Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2020 рік

Кошторис Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на 2020 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кушнірчук Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 13, 2020, 12:53 (EET)
Створено Січень 13, 2020, 12:06 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 878afed2-0e11-4ecc-9893-17734750f20f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).