Перейти до вмісту

Титульні списки, запланованих робіт з капітального ремонту, будівництва та реконструкції об'єктів замовником, по яких виступає управління капітального будівництва Ужгородської міської ради

Інформація про титульні списки робіт з капітального ремонту, будівництва та реконструкції об'єктів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Малета Ірина Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 22, 2020, 13:32 (EEST)
Створено Серпень 29, 2019, 15:25 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 86b96062-38c1-4a5d-a52e-37124caf5acd
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).