Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до Кіровоградської митниці ДФС запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду. Інформаційна довідка про стан роботи зі зверненнями громадян і порушені у них питання.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шпаченко Лариса Іванівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 6, 2019, 10:37 (EET)
Створено Серпень 30, 2018, 10:55 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Пункт 10 частини 1 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості про результати діяльності Кіровоградської митниці ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 86295122-4ca0-4fb4-8ea8-31234ba2a717
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).