Перейти до вмісту

Перелік суб'єктів господарювання, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до чинного законодавства на території Одеської області

Перелік суб'єктів господарювання, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до чинного законодавства на території Одеської області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гончарук Наталя Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 6, 2020, 10:47 (EEST)
Створено Жовтень 5, 2018, 10:49 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835, ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 84eafd79-7a26-4b15-8019-298721e92e33
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).