Перейти до вмісту

Відкриті набори даних ДМС

Відкриті набори даних Державної міграційної служби України

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Латишев Юрій Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 4, 2019, 12:16 (EET)
Створено Серпень 27, 2018, 10:43 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щодня
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» Наказ ДМС від 29.06.2016 №155 «Про затвердження Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є ДМС». Інформування громадян України
Ідентифікаційний номер набору даних 8418320a-2346-4a8c-aef6-4ba51571cf47
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).