Перейти до вмісту

Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги

Набір містить інформацію щодо отриманого майна (обладнання, програмного забезпечення) Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради, закладами освіти міста Івано-Франківська. Зокрема, про придбання обладнання за рахунок капітальних видатків за кошти бюджету..

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Харенко Людмила Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 1, 2021, 22:18 (EEST)
Створено Червень 10, 2020, 09:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги” від 15 лютого 2002 р. № 153 (зі змінами)
Ідентифікаційний номер набору даних 832c20e7-46c5-4d0b-9d51-e69e4fa34297
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).