Перейти до вмісту

Довідник Управління (Центру) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Довідник управління (Центру) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної містить відомості про поштову адресу, адресу електронної пошти, номери телефонів, графік роботи

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Любченко Ірина Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 2, 2021, 09:26 (EET)
Створено Травень 14, 2019, 09:30 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ПКМУ №835 від 21 жовтня 2015 р.
Ідентифікаційний номер набору даних 82b2ac07-4d3e-4cac-8f69-700e2ff4b692
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).