Перейти до вмісту

Довідник Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області

Набір даних інформацію про місцезнаходження закладу, керівника, адресу офіційного веб-сайту, адресу електронної пошти, телефони та години прийому.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Євтушок Наталія Олексіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 17, 2020, 18:12 (EEST)
Створено Вересень 19, 2019, 16:42 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету міністрів України від 25.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюднення у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 82a7bcf7-a458-46b5-921a-8ec152d9b3d2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).