Перейти до вмісту

Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки

Набір містить баланси, звіти про фінансові результати, звіти про рух грошових коштів за прямим та непрямим методом, звіти про власний капітал Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. XML-документи сформовані відповідно форм електронних документів ДФС (http://sfs.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_deklar.htm).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Харенко Людмила Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 2, 2021, 13:48 (EEST)
Створено Вересень 5, 2018, 17:01 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, Наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки” від 02.03.2015 № 205, Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від від 16.11.2017р.N 2210-VIII ( 2210-19), Положення про Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради
Ідентифікаційний номер набору даних 8223da9f-22f4-4dbb-8cc8-9207d09c88ee
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).