Перейти до вмісту

Зведена звітність підприємств та організацій, що підпорядковані Мінкультури

Зведена звітність підприємств та організацій, що підпорядковані Мінкультури

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа начальник відділу фінансової та бюджетної звітності управління бухгалтерського обліку та фінансової звітності Склярова Євгенія Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 26, 2019, 18:35 (EET)
Створено Грудень 12, 2018, 22:25 (EET)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 7ef50a5d-5662-435d-8f5c-23fa53fa1c1c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).