Перейти до вмісту

Комунальне майно та земельні відносини

Інформація про комунальне майно та земельні ділянки

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Іващенко Олександр Григорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 20, 2020, 16:13 (EEST)
Створено Січень 13, 2020, 11:01 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» для подальшого оприлюднення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 7ee18b07-3284-43b3-a230-ab186f485a38
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).