Перейти до вмісту

Перелік інвестиційних договорів, додатків, додаткових угод та інших матеріалів до них, умов, у тому числі посилань на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Набір містить два ресурси. Contracts — перелік інвестиційних договорів. AdditionalDocuments — перелік додаткових угод та інших документів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Харенко Людмила Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 5, 2021, 12:10 (EEST)
Створено Червень 2, 2020, 15:42 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Закон України «Про інвестиційну діяльність» від 18.09.1991 № 1560-XII, нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування, що регулюють інвестиційну діяльність
Ідентифікаційний номер набору даних 7d2ec868-aa28-4fbe-a0ca-03ebc64149f3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).