Перейти до вмісту

Паспорти бюджетних програм Білогородської сільської ради

Набір містить паспорти бюджетних програм виконавчого комітету Білогородської сільської ради на 2019 рік за кодами програмної класифікації видатків та кредитування

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шевчук Ілля Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 11, 2019, 11:47 (EET)
Створено Листопад 11, 2019, 10:59 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835
Ідентифікаційний номер набору даних 7ce94fd6-a92d-4971-8c32-57a6aa872c6f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).