Не оновлений

Набір містить текстові та графічні матеріали генерального плану населеного пункту м. Прилуки, історико-архітектурні опорні плани, плани зонування територій та детальні плани територій. Генеральний план, та план зонування території м. Прилуки Чернігівської області "затверджений Рішенням Прилуцької міської ради «Про затвердження містобудівної документації "Генеральний план, та план зонування території м. Прилуки Чернігівської області " (28 позачергова сесія 7 скликання) від 30.06.2017 №1.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Хитрий Олександр Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 11, 2021, 09:22 (EEST)
Створено Серпень 15, 2019, 14:54 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 7c552700-5962-4b95-a9ea-27bb07ed1b1d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).