Перейти до вмісту

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів ВО КМР (КМДА) на 2020 рік

Набір містить план підготовки регуляторних актів. У тому числі назви проектів, види регуляторних актів, цілі прийняття, строки підготовки, найменування відповідальних за розробку органів та підрозділів тощо.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Любінська Ірина Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 18, 2020, 19:06 (EET)
Створено Грудень 12, 2019, 12:13 (EET)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 7a3120dc-79d1-49e7-8455-3fcf73ec8141
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).