Перейти до вмісту

Місцезнаходження закладу, який забезпечений гінекологічним, мамологічним обладнанням, що пристосоване до потреб осіб з інвалідністю

Набір даних містить інформацію про місцезнаходження закладу

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Хоменко Вікторія Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2019, 10:00 (EEST)
Створено Серпень 13, 2019, 09:55 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 788e93ed-7036-422d-a043-d6d0bde8f996
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).