Перейти до вмісту

Наявність покриття населених пунктів України волоконно-оптичними мережами

В наборі даних міститься інформація щодо наявність покриття волоконно-оптичними мережами. Також, набір даних містить інформацію щодо кількості операторів та/або провайдерів, які надають послуги Інтернету з використанням волоконнно-оптичних технологій у населеному пункті за даними НКРЗІ; кількості об'єктів соціальної інфраструктури у населених пунктах, у яких відсутнє покриття волоконно-оптичними мережами.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Набок Андрій Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 1, 2020, 19:24 (EET)
Створено Серпень 5, 2020, 21:24 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Код ЄДРПОУ 43220851
Код КОАТУУ 8036100000
Підстава та призначення збору інформації Програма дій Уряду, Постанова Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 р. № 856
Ідентифікаційний номер набору даних 788580dd-e3ae-45b4-a93b-f7f3e8a3f80d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).