Перейти до вмісту

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продавати на земельних торгах на території Одеської області

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продавати на земельних торгах на території Одеської області станом на 27.03.2020

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Гончарук Наталя Володимирівна
Востаннє оновлено Квітень 6, 2020, 16:23 (EEST)
Створено Вересень 26, 2018, 14:08 (EEST)
Частота оновлення Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835, ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Ідентифікаційний номер набору даних 75d8d803-5e6b-47b4-9f53-f1ddff381f8f
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).