Не оновлений

акти, проекти рішень, прийняті розпорядником інформації, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Сідякіна Лариса Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 18, 2020, 16:25 (EEST)
Створено Червень 3, 2020, 15:20 (EEST)
Частота оновлення набору даних Кожного півріччя
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" від 21.10.2015р. №835
Ідентифікаційний номер набору даних 7582c63a-7f53-4561-b47b-9d4adc9c40b4
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).