Перейти до вмісту

Контакти Головного управління Казначейства, довідник телефонів та адрес територіальних органів Казначейства Тернопільської області

Адреси та номера телефонів органів Казначейства Тернопільської області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Дишкант Л.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 8, 2020, 17:54 (EEST)
Створено Вересень 25, 2018, 16:49 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 7348ee5f-6d7d-4e15-a39d-e885a8443d23
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).