Перейти до вмісту

Довідник Комунального підприємства "Міськавтопарк" Дніпровської міської ради

Довідник підприємства КП "Міськавтопарк" містить три ресурси: Organizations — довідник підприємства, OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів підприємства, Posts — довідник посадових осіб.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Артемова Ольга Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 30, 2020, 16:03 (EEST)
Створено Січень 31, 2020, 16:44 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 71f84800-2369-4d34-931a-56d645e71075
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).