Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації - Чернівецької митниці ДФС

Набір даних містить відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних: найменування наборів дани; ідентифікаційний номер набору даних; формати, в яких доступний набір даний; гіперпосилання на сторінку набору даних

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Горбишина Альона Анатоліївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 27, 2019, 17:25 (EEST)
Створено Січень 25, 2019, 15:11 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 71eb852e-6261-4a11-beb2-06f51777a94c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).