Набір даних містить інформацію щодо переліку карантинних організмів відсутніх в Україні, обмежено поширених в Україні та регульованих некарантинних шкідливих організмів

Дані та ресурси
  • Набір даних містить інформацію щодо переліку карантинних організмів відсутніх...

Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Башинська Ольга Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 3, 2022, 12:30 (EEST)
Створено Квітень 1, 2020, 12:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Наказ Мінагрополітики від 16.07.2019 № 397 «Про внесення змін до Переліку регульованих шкідливих організмів»
Ідентифікаційний номер набору даних 71d8f496-5c56-405e-9129-14a4140180d3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).