Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Николаїв Петро Михайлович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 25, 2019, 18:23 (EEST)
Створено Липень 5, 2019, 08:46 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування" (стаття 54), Закон України "Про доступ до публічної інформації" (пункт 1 частини першої статті 15)
Ідентифікаційний номер набору даних 7129dfb7-8f46-4d99-b957-4d9548a1944d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).