Перейти до вмісту

Звіти про виконання фінансових планів суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що підпорядковуються Міністерству соціальної політики України

Набір містить консолідований звіт про виконання фінансових планів суб’єктів господарювання державного сектору економіки, що підпорядковуються Міністерству соціальної політики України за І квартал 2020.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ніколаєнко Андрій Васильович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2020, 15:44 (EEST)
Створено Серпень 12, 2020, 15:46 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, Постанова КМУ “Про затвердження Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості України” від 29 березня 2017 р. № 208, Наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки” від 02.03.2015 № 205
Ідентифікаційний номер набору даних 710c6912-2bb9-4d2f-81eb-7e99ae7f921e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).