Перейти до вмісту

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних cлужби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації

Реєстр (перелік) наборів відкритих даних cлужби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Янчук Аліна Анатоліївна
Востаннє оновлено Листопад 20, 2018, 11:03 (EET)
Створено Листопад 20, 2018, 11:02 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ начальника служби у справах дітей від 20 листопада 2018 року № 49 "Про внесення змін до наказу начальника служби у справах дітей від 05 серпня 2016 року № 26 «Про оприлюднення службою у справах дітей Бершадської райдержадміністрації наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 708686e8-7475-4a86-bab6-472eb333cbdf
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).