Перейти до вмісту

Інформація про щомісячні відомості про надані відстрочення (розстрочення) сплати податкових зобов’язань, списання податкового боргу (за видами податків та зборів та за окремими платниками податків)

Інформація про відстрочення (розстрочення) податкових зобов'язань та списання податкового боргу

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Троц Олексій Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 16, 2020, 14:14 (EET)
Створено Вересень 12, 2019, 11:59 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Код ЄДРПОУ 43005393
Код КОАТУУ 8039100000
Підстава та призначення збору інформації Стаття 100 та стаття 101 Податкового кодексу України, аналіз даних про відстрочення (розстрочені) податкові зобов'язання та списані суми податкового боргу
Ідентифікаційний номер набору даних 701faccf-cf17-42a1-afe9-ebe4206cff4a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).