Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні розпорядника інформації - Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС

Відомості про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (найменування наборів даних, їх номер)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шутяк Дмитро Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 11, 2019, 17:18 (EET)
Створено Вересень 4, 2018, 17:01 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ст.15 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VI "Про доступ до публічної інформації", Пункт 18 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" зі змінами; для інформування
Ідентифікаційний номер набору даних 6e70fab5-eeca-4fc9-9e57-79fa2f69504c
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).