Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Звіт про виконання Плану роботи Головного управління ДФС у м. Києві Статистична інформація щодо надходження до Головного управління ДФС у м. Києві звернень громадян та результати їх розгляду Статистична інформація щодо надходження до Головного управління ДФС у м. Києві запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Галина Кутєва
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 8, 2019, 18:49 (EEST)
Створено Серпень 20, 2018, 17:57 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації п.10 ст.15 Закону України "Про доступ до публічної інформації",Для інформування громадськості про результати діяльності ДФС ,Положення про Головне управління ДФС у м. Києві, затвердженого наказом ДФС від 09.08.2017 № 529
Ідентифікаційний номер набору даних 6e439b01-6914-4244-8eef-294dda05d207
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).