Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Дніпровської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Штаній Юлія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Липень 7, 2020, 17:18 (EEST)
Створено Березень 4, 2020, 12:41 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 6d3a3139-3d03-4f44-a224-a83100569d08
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).