Реєстр – електронна база даних, що містить відомості про наукові метрологічні центри, метрологічні центри та повірочні лабораторії, уповноважені на проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації (далі – уповноважені організації). Унесенню до Реєстру підлягають відомості про уповноважені організації. Відомості вносяться до Реєстру на підставі свідоцтва про уповноваження на проведення повірки засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології, документів, що подаються науковими метрологічними центрами, метрологічними центрами та повірочними лабораторіями для отримання свідоцтва про уповноваження, а також інформації та документів, що надсилаються до Мінекономіки в процесі їх діяльності як уповноважених організацій (зміна керівництва тощо).

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Ярошенко Олена Миколаївна
Востаннє оновлено Травень 5, 2021, 16:33 (EEST)
Створено Серпень 29, 2018, 11:07 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Стаття 18 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1314-18/ed20190703)
Ідентифікаційний номер набору даних 698494a8-056a-4b8f-b8b1-1b59f7cc15b8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).