Перейти до вмісту

Довідник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації

Набір містить три ресурси. Organizations — довідник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації. OrganizationalUnits — довідник структурних підрозділів Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації. Posts — довідник посадових осіб Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Барсуков Євген Ігорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 25, 2019, 11:59 (EEST)
Створено Грудень 28, 2018, 11:17 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації ЗУ "Про доступ до публічної інформації",
Ідентифікаційний номер набору даних 67cdbc2f-febf-4908-a256-077eafca1dc1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).