Перейти до вмісту

План підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням назви проекту регуляторного акта, назви проекту розпорядчого акта, цілі прийняття, кінцевої дати розробки проекту регуляторного акта та інформації про місце його оприлюднення

У цьому розділі розміщуються плани підготовки проектів регуляторних актів Адміністрації Держспецзв’язку

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Цилінська Катерина Адамівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 17, 2020, 21:41 (EEST)
Створено Червень 11, 2019, 15:53 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"
Ідентифікаційний номер набору даних 67022140-206f-44d2-8afe-6de8fa84f25e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).