Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру Львівської митниці ДФС

Набір даних містить інформацію про організаційну структуру Львівської митниці ДФС. Зокрема у наборі є індекси та назви самостійних структурних підрозділів Львівської митниці ДФС.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Кішко Наталія Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 25, 2019, 16:52 (EEST)
Створено Серпень 21, 2018, 13:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Пункт 1 частини 1 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13 січня 2011 року № 2939-VI. Для інформування громадськості про діяльність Львівської митниці ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 66ae88fc-e2b4-4807-9301-33d5ae10e8ee
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).